O nás

Nell je oblíbená značka zaměřená na sport a outdoor nejen pro profesionální sportovce, ale všechny lidi bez rozdílu věku, kteří si chtějí užívat sportovní aktivity v pohodlném a zároveň módním oblečení, s potřebným vybavením jako batohy a další a samozřejmě v kvalitních botách, na které se firma od letoška také zaměřuje.

Outdoorové aktivity jsou v dnešní době stále populárnější a lidé vyžadují i veškeré vhodné vybavení, které jim často náročný pobyt v přírodě a za různého počasí od letních veder po vysoký sníh, ulehčuje a zajišťuje bezpečnost při provozování všech druhů sportu.

Právě tyto potřeby pomůže splnit Nell – 100% česká společnost vlastněna od počátku jejím zakladatelem. Na našem trhu se pohybuje již více než 10 let. Pochází z Pardubic, kde vznikla i první značková prodejna, ale dnes si zákazníci mohou zboží prohlédnout a vyzkoušet také v mnoha kamenných pobočkách po celé ČR a na Slovensku. Samozřejmostí je ovšem e-shop a nabídka e-katalogů.

Její kolekce se pravidelně objevují v populárních módních časopisech, představila své zboží v několika televizních a rozhlasových relacích.

Zajímavostí je, že návrháři Nell se při výrobě jako první věnují barvě. Proto jsou kolekce pestrobarevné a se zajímavými vzory, což jistě ocení ženské zákaznice, ale i jejich mužské protějšky. Veselé barvy, různé střihy a zároveň víceúčelové oblečení je vhodné nejen pro sportovní aktivity, ale i jiné příležitosti – v tom se značka odlišuje od ostatních, protože kolekce reagují na aktuální módní trendy a nabízejí kromě bund, kalhot, triček, mikin a tílek na výběr i šaty, sukně nebo šortky.

Vzhledem k českému původu jsou i české ceny zboží, ale zároveň se dbá na kvalitu. Nejčastějším a zároveň nejpohodlnějším materiálem, který firma používá, jsou čistá bavlna nebo bavlna s lycrou.

Novinkou letošního roku je rozšíření nabídky i na batohy a další outdoor vybavení, což potěší nejen příležitostné výletníky, ale i nadšené sportovce.

Kvalitní, za příjemné ceny, originální, veselé a hlavně pro všechny aktivní lidi, kteří se cítí mladí duchem, dbají na svůj styl a i při náročnějších sportovních aktivitách a v jakémkoli prostředí či počasí se chtějí cítit skvěle – to je zboží značky Nell.

Martin Razek

Martin Rázek

Majitel a výkonný ředitel Pro NELL s.r.o.