Novinky

10 týdnů 10 minut fitness

NELL pro Vás připravuje fitness program 10 týdnů, 10 minut určený jen našim přátelům na FB. Začínáme 1.12.2013. Program pro Vás připravila osobní trenérka Petra Polanská.
DETAIL

NELL sponzoruje české sportovce!

NELL, česká značka sportovního a outdoorového oblečení, spustila pilotní sponzorský projekt ONE TEAM, který má za cíl podporovat mladé talentované sportovce a jejich realizační týmy. Vybraným účastníkům, kteří se do projektu přihlásí, poskytne exkluzivní kolekci oblečení, jež bude speciálně připravená pro tyto účely a nebude k dostání v obchodních sítích.

„Chceme podpořit mladé sportovce v jejich aktivitách a spojit tak naši značku s jejich výkony. Prostřednictvím vybraných osobností a jejich týmů

DETAIL

Již více než 3700 fanoušků na Facebooku

Za 3 měsíce se k nám připojilo na Facebooku více jak 3700 lidí a velice oblíbenou byla soutěž "NELL LOVE BRAND", kam naši přátele poslali více než 300 fotografii srdíček. Soutěž končí dnes 30.9. 2013 ve 24,00 a hlasovat můžete až do 31.10., kdy rozhodnete, kterých 5 srdíček vyhrává naše NELL zimní bundy.
DETAIL

Nová kolekce

Společnost Pro Nell si Vám dovoluje představit novou kolekci značky Nell podzim-zima 2013.

Značka Nell je v současné době oblíbenou značkou zaměřenou na sport a outdoorové aktivity, určenou nejen pro sportovce, ale i pro všechny lidi bez rozdílu věku, kteří si chtějí užívat sportovní aktivity v pohodlném a zároveň módním oblečení.

Zejména outdoorové aktivity jsou v dnešní době stále populárnější a lidé upřednostňují veškeré vhodné vybavení, které jim často náročný pobyt v

DETAIL