Nová kolekce

Společnost Pro Nell si Vám dovoluje představit novou kolekci značky Nell podzim-zima 2013.

Značka Nell je v současné době oblíbenou značkou zaměřenou na sport a outdoorové aktivity, určenou nejen pro sportovce, ale i pro všechny lidi bez rozdílu věku, kteří si chtějí užívat sportovní aktivity v pohodlném a zároveň módním oblečení.

Zejména outdoorové aktivity jsou v dnešní době stále populárnější a lidé upřednostňují veškeré vhodné vybavení, které jim často náročný pobyt v přírodě a za různého počasí usnadní a zajistí bezpečnost při provozování všech druhů sportů.

Kolekce podzim-zima 2013 zahrnuje širokou škálu podzimních, zimních, sportovních a lyžařských bund, kde si každý najde to své. Bundy značky Nell Vám zajistí vysoký a kvalitní komfort. Bundy v různých módních barvách jsou vhodné jak pro chladné dny, tak pro zimní sport, běhání a jiné aktivity. Spolehlivě vás ochrání proti větru, dešti a sněhu. Bundy jsou vyrobené z kvalitního a pevného materiálu, jsou prošívané a zateplené. Mají také dostatečné odvětrávání, které odvádí pot. Moderní střih a délka bundy Vám umožní pohodlné nošení a dostatek tepla v dolní části zad. Bundy mají snadné zapínání a jsou vyrobeny z lehkého a nemačkavého materiálu. Ochrání Vás za každého počasí.

Pro podzimní období Vám v rámci naší kolekce také nabízíme nové zateplené vesty s kapucemi, pro dámy teplé šaty s límcem, delší kabátky s kožíškem. Součástí kolekce je široké spektrum moderních a vzorově jedinečných triček, krásných halenek, dámských kozaček, které potěší ženy. Pro muže značka Nell připravila také řadu kvalitních mikin, svetrů a triček, které jim zpříjemní sportovní aktivity.

Zboží značky Nell vyniká pestrou a kvalitní nabídkou. Každý kus zboží z naší nabídky je vyfotografován do detailů. Oblečení si můžete podrobněji prohlédnout. Každá nová kolekce je inspirována Vámi. Značka Nell klade důraz na kvalitu, komfort materiálu, módu a v neposlední řadě na cenovou dostupnost pro každého z nás.

Zboží si lze prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit v mnoha kamenných prodejnách po celé ČR a Slovensku a také objednat na e-shopu.

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • Email
  • Pinterest
  • Google Plus